تماس با ما

88918604

ارسال ایمیل !

جزئیات تماس :

پیام :

پیام شما با موفقیت ارسال شد. Close this notice.

بیمه بدنه خودرو

لطفا مبلغ بیمه خود را انتخاب نمایید ریال

ثبت اطلاعات :

آیا پیشنهاد دهنده ،مالک وسیله نقلیه فوق است ؟

بله خیر

طرح های تخفیفی :

آیا بیمه گذار دانشجو میباشد ؟

بله خیر

آیا بیمه گذار ایثارگر و یا جانباز است ؟

بله خیر

شرایط پرداخت به صورت

نقدی *شامل 10درصد تخفیف* اقساطی
درخواست شما با موفقیت ارسال شد... Close this notice.

Car insurance Quote

Contact details:

Your car:

درخواست شما با موفقیت ارسال شد... Close this notice.

سفارش آنلاین بیمه عمر و سرمایه گذاری

لطفا مبلغ بیمه خود را انتخاب نمایید ریال

ثبت اطلاعات

درخواست شما با موفقیت ارسال شد... Close this notice.

House insurance Quote

Your house:

Contact details:

درخواست شما با موفقیت ارسال شد... Close this notice.

خدمات بیمه ای...

بیمه عمر و سرمایه گذاری

بیمه عمر از دیدگاه حقوقی، قراردادی است که به موجب آن بیمه‌گر در مقابل دریافت حق‌بیمه از بیمه‌گذار متعهد می‌شود که درصورت فوت و یا حیات بیمه‌شده در زمان معینی مبلغی به عنوان سرمایه و یا مستمری به استفاده‌کننده (بیمه‌گذار یا شخص ثالث) تعیین شده از طرف او و یا وراث قانونی بپردازد.

سفارش آنلاین

خرید بیمه زندگی سپاس ایران

برای سفارش خرید بیمه زندگی سپاس ایران لطفا فرم زیر را تکمیل کنید تا در اولین فرصت کارشناسان شرکت کسری حامی با شما تماس بگیرند.

CAPTCHA
لطفا صبر کنید


سوالات متداول

آيا تا بحال براي تامين مالي ايام بازنشستگي فكر كرده‌ايد؟ آيا مايل نيستيد علاوه بر حقوق بازنسشتگي و پاداشهاي پايان خدمت، سرمايه يا مستمري به عنوان مكمل آن داشته باشيد؟ براي تامين آتيه فرزندانتان و فراهم آوردن سرمايه‌اي مناسب براي آنان چه برنامه‌اي داريد؟   براي كاهش تبعات ناگوار حوادث و اتفاقات چه برنامه‌اي داريد؟ آيا مي‌دانيد درمان بيماريهاي صعب العلاج چه مخارج سنگيني دارد؟   قطعا بارها به اين موضوعات فكر كرده‌ايد و معمولا تلاش مي‌كنيد تا با پس‌انداز مبالغ مختلف، پشتوانه مالي مناسبي براي خود و خانواده فراهم كنيد اما همواره نگران آن هستيد كه با وجود تورم ارزش پس‌اندازها كاهش خواهد يافت. براي حفظ ارزش پس‌اندازهاي خود چه راه‌حلي داريد؟   بيمه عمر ایران اين امكان را براي شما فراهم آورده است كه با پس‌انداز مبالغ اندك، ضمن استفاده از پوشش‌هاي بيمه‌اي و كاهش تبعات سنگين حوادث و اتفاقات ناگوار زندگي، امكان سرمايه‌گذاري حق‌بيمه‌هاي پرداختي فراهم گردد تا بدين ترتيب ضمن حفظ قدرت خريد پس‌اندازها، سرمايه‌اي مطمئن و مناسب براي استفاده شما و يا ديگر اعضاي خانواده تشكيل گردد.   ضمنا بيمه ایران آمادگي خود را جهت مذاكره و ارائه بيمه عمروسرمايه‌گذاري به عنوان محصول ممتاز خود به بصورت جمعي به كاركنان سازمانها اعلام مي‌دارد. انعقاد قرارداد بصورت جمعي داراي مزايا و تخفيفات خاصي است كه براي اطلاع از اين مزايا مي‌توانيد با واحد عمر انفرادي شركت بيمه ایران و يا نمايندگيهاي بيمه ایران در سراسر كشور تماس حاصل فرماييد.
بیمه عمر و سرمایه گذاری ، نوع جدیدی از بیمه عمر میباشد که علاوه بر پوشش بیمه عمر سود تضمینی مرکب به همراه سود مشارکت نیز به بیمه گذار تعلق میگیرد. شما بر پايه نيازهاي خود و خانواده ، در ابتدا ، ميزان سرمايه لازم براي پوشش خطر فوت را انتخاب مي‌كنيد و با توجه به توان مالي خود، مبالغ حق بيمه و نحوه پرداخت آن را برمي‌گزينيد. حق بيمه‌هاي پرداختي شما پس از كسر حق بيمه لازم براي پوشش فوت و پوششهاي اضافی ، به اندوخته سرمايه‌گذاری شما افزوده ميشود. در پايان مدت بيمه ، موجودي اندوخته سرمايه‌گذاری و سود آن به اضافه مبالغ اضافی سود مشاركت در منافع به شما پرداخت مي‌شود. در صورت فوت بیمه شده ، در خلال مدت بيمه نيز ، سرمايه تعيين شده که میتواند بین 3 تا 100 میلیون تومان باشد به علاوه موجودي اندوخته سرمايه‌گذاری در هر زمان به بازماندگان يا افرادی كه قبلا تعيين كرده‌ايد، پرداخت خواهد شد. مدت زمان بیمه از 5 تا 30 سال میباشد . برخی از مزایای این بیمه به شرح زیر میباشد :
 • امکان برداشت اندوخته در طول مدت بیمه
 • امکان دریافت وام بدون ضامن و وثیقه
 • کمک هزینه های درمانی بیماریهای خاص
 • معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی
 • پرداخت سرمایه فوت بر اثر حادثه
 • دریافت اندوخته سرمایه گذاری به صورت مستمری ( حقوق بازنشستگی )
این مراحل شامل موارد ذیل میباشد :
 • ابتدا با توجه به بضاعت مالی و بودچه درنظر گرفته به منظور پس انداز و سرمایه گذاری ، حق بیمه سالیانه خود را تعیین نمایید( توصیه میگردد حداقل از سالیانه 600 هزار تومان شروع شود)
 • می توانید با مراجعه به سایت نمایندگی و عضویت (بصورت رایگان میباشد) و ارائه و تکمیل اطلاعات شخصی ، و یا تماس با شماره های ثبت شده در سایت از مشاوره و راهنمایی های لازم برخوردار شوید .
 • کارشناسان بیمه عمر و سرمایه گذاری حداکثر تا یک ساعت کاری با شما تماس و جهت مشاوره و راهنمائی برای پرکردن فرم های پیشنهاد بیمه عمر به درب منزل و یا محل کار شما مراجعه میکنند . مدارکی که مورد نیاز است :کپی کارت ملی یا شناسنامه و یا گذرنامه و همچنین اولین قسط پرداختی .
 • پس از گذشت چند روز بیمه نامه صادر و درب منزل و یا محل کار شما تحویل داده خواهد شد (ارسال رایگان)
براي سرمايه گذاری در بانك ، چنانچه بخواهيد سود دريافتيتان قابل توجه باشد، بايد در ابتدا مبلغ قابل توجهی را پس انداز نماييد . سپرده گذاری در بانكها به دو صورت انجام ميشود:   سپرده گذاری در انواع حسابهای بلند مدت بانكی: اين نوع سرمايه گذاری معمولاً مستلزم داشتن سرمايه هنگفتی است كه به صورت يكباره سپرده گذاری شده و تا پايان مدت قرارداد قابل برداشت و استفاده نيست. در صورت استفاده، ميزان نرخ سود آنها متناسب با مدت زمان سپرده گذاری تعديل ميشود. در هيچ يك از دو روش بالا هيچكدام از مزايای پوششهای بيمه ای ارائه نميشود. ولی در بیمه عمر و سرمایه گذاری: با پرداخت تنها يك حق بيمه، شركت بيمه در صورت فوت بيمه شده ميبايست تمام سرمايه فوت تعيين شده و حتي سرمايه فوت بر اثر حادثه را به استفاده كنندگان پرداخت كند ، در حاليكه در سپرده گذاری در بانك چنين پوششی وجود ندارد. بنابراين برای پوشش اين خطرات و نيز جبران ساير هزينه ها، شركت هاي بيمه ناگزير به داشتن ذخيره معقولی هستند تا بتوانند تعهدات خود را ايفا کنند. بنابراین از مزیت های بیمه های عمر و سرمایه گذاری به طور خلاصه میتوان به ارائه پوشش های بیمه ای از ابتدای قرارداد ، امکان برداشت از اندوحته ، اخذ وام بدون ضامن و وثیقه و سود مشارکت در منافع را نام برد.

بیمه عمر وسرمایه گذاری علاوه بر ایجاد شرایط خاص جهت پس انداز و سرمایه گذاری با سرماه بسیار اندک ( تنها روزی 1000 تومان ) علاوه بر ایجاد ارامش بیشتر در زندگی و پوشش حوادث احتمالی که همه ما را تهدید میکند دارای شرایط ساده تری برای افراد جوان نسبت به افراد میانسال و سالمندان میباشد که مهمترین آن عدم نیاز به ازمایشات پزشکی برای افراد زیر 40 سال میباشد.

اول اینكه بیمه های اجتماعی از جمله تامین اجتماعی و خدمات درمانی، ماهیت درمانی دارند یعنی عمدتاً حق بیمه های پرداختی شما صرف هزینه های درمانی میشود و تفاوت بسیاری با بیمه عمر و سرمایه گذاری دارند. شما میتوانید بیمه عمر و سرمایه گذاری را به عنوان مكمل بیمه های تامین اجتماعی خریداری كنید. در صورت فوت فرد در بیمه تامین اجتماعی غیر از مبلغ ناچیزی از هزینه كفن و دفن (تا سقف 200.000 تومان) پولی به بازماندگان پرداخت نمیشود، در حالیكه در بیمه عمر و سرمایه گذاری چنانچه خدای ناكرده اتفاقی برای بیمه گذار بیافتد حتی اگر یك قسط از حق بیمه را هم پرداخت كرده باشد، علاوه بر پرداخت سرمایه فوت ، چنانچه پوشش فوت بر اثر حادثه هم خریداری شده باشد، تا ۳ برابر سرمایه فوت، به بازماندگان پول پرداخت میگردد. در حالیكه در بیمه تامین اجتماعی ، حقوق به بازماندگان تحت شرایط خاص ( از میان فرزندان تنها به فرزند دختر و مجرد) انتقال می یابد. حق بیمه های پرداختی شما به سازمان تامین اجتماعی قابلیت بازخریدی ندارد. شما ۷% حقوق دریافتیتان را ماهیانه بابت حق بیمه تامین اجتماعی پرداخت میكنید، اگر استفاده ای هم از آن نكنید نمیتوانید مبالغ پرداختی خود را بازخرید كنید. در حالیکه در بیمه عمر و سرمایه گذاری، حق بیمه های پرداختی شما برخلاف تامین اجتماعی امکان بازخریدی داشته و در پایان دوره به همراه سود با بهره مرکب محاسبه میشود و به صورت یکجا و یا مستمری قابل دریافت میباشد .
چنانچه بیمه گذار نوع بیماریش جزو بیماری های لاعلاج نباشد ، بقیه بیماری ها با نظر پزشک معتمد شرکت و دریافت حق بیمه اضافی قابل بیمه شدن می باشد . علی ایحال برای اینکه بیمه گر و بیمه گذار با مشکل مواجه نشوند ، می بایست پرسشنامه (فرم پیشنهاد) با دقت مطالعه و تکمیل شود.
 • خودکشی که قبل از گذشت سه سال از شروع بیمه نامه باشد مگر اینکه اثبات شود که خودکشی غیر ارادی بوده است .
 • مسابقه های مربوط به سرعت و اکتشاف و پروارهای آکروباتی .
 • خطر جنگ و یا هر حادثه ای که جنبه نظامی داشته باشد.
 • مرگی که استفاده کننده و یا بیمه گذار مسبب و علت آن باشد (در بیمه نامه هائیکه بیمه شده و بیمه گذار یک نفر نمی باشد ) .
در این نوع بیمه نامه بیمه گذار اختیار دارد که در طول مدت بیمه نامه سرمایه بیمه عمر خود را افزایش و یا کاهش دهد.
چنانچه بیمه گذار به هر علت حق بیمه خود را پرداخت نکند ، شرکت بیمه ایران مبلغ حق بیمه را از اندوخته بیمه گذار کسر میکند و در صورتی که میزان اندوخته به اندازه حق بیمه نباشد پس از ارسال اخطار کتبی بیمه نامه باطل میشود .
بله . از آنجائیکه سود بیمه نامه عمر ایران ، بصورت روزشمار و بهره مرکب میباشد ، بیمه گذار در صورت پرادخت حق بیمه خود بصورت سالیانه و یکجا، از سود بسیار بالایی به بیمه نامه اش بهره مند شود.
در این صورت است که بیمه گر در ارائه نرخ قطعا" دچار اشتباه خواهد شد. حال چنانچه ارائه اطلاعات نادرست از جانب بیمه گذار ، عمدی باشد ، بیمه نامه باطل خواهد شد و حق بیمه پرداخت شده نیز به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد . ولی چنانچه اظهارات نادرست عمدی نبوده و سهوی بوده و به علت ناآگاهی باشد بیمه نامه باطل نشده ولی ذخیره ریاضی و یا ارزش بازخریدی بیمه نامه مسترد نخواهد شد. بنابراین انتظار می رود پرکردن پرسشنامه با دقت لازم و کافی انجام شود.
از آنجائیکه پایه و اساس قرارداد بیمه عمر ، سوالاتی است که داخل فرم پیشنهاد مطرح شده و هر کدام از سوالات طرح شده مستقیما" در نرخ حق بیمه تاثیرگذار میباشد.بطور مثال سلامت یا عدم سلامت اعضای درجه یک خانواده از نظر وراثتی از طرف پزشک معتمد شرکت بیمه ایران بررسی و نرخ متناسب با آن پیشنهاد می شود از این روست که نرخ دهی در بیمه اشخاص تقریبی است و نرخ نهایی بعد از نظریه پزشک اعلام می گردد .
برای داشتن یک بیمه نامه عمر و پس انداز برای کودکان و نوجوانان می توان با پرداخت سالیانه حداقل 200.000 تومان (روزی 548 تومان ) و سالیانه 600.000 تومان برای بیمه عمر و سرمایه گذاری بزرگسالان یعنی روزی 1640 تومان و یا بالاتر میتوان دارای بیمه عمر و سرمایه گذاری خوب و مطمئن شد .
بله ، در بیمه نامه عمر با توجه به روز شمار بودن سود اندوخته و تخصیص یافتن بهره مرکب ، چنانچه بیمه گذار اقساط خود را بصورت سالیانه پرداخت نماید و همچنین پرداخت زودتر از سررسید بالطبع سود بسیار بیشتری به اندخته وی تعلق میگیرد . بنابراین پرداخت حق بیمه بصورت سالیانه بهترین نوع پرداخت در بیمه نامه عمر میباشد.
با توجه به رشد نرخ تورم به صورت سالیانه و در نتیجه کاهش ارزش پول نقد این امکان به بیمه گذار داده شده تا به صورت سالیانه بین 5 تا 20 درصد حق بیمه و مبلغ بیمه نامه را افزایش دهد .
بیمه گذار این امکان برایش وجود دارد که از ابتدای سال سوم حداکثر تا 30درصد از میزان اندوخته بیمه نامه خود و از سال هفتم تا 90 درصد را برداشت نماید با در نظر داشتن این موضوع که مبلغ برداشت شده از سود سرمایه گذاری پایان دوره کسر خواهد شد.
بیمه گذار میتواند از ابتدای سال سوم تا سقف 90 درصد اندوخته خود را وام بگیرد ، بهره این وام سه درصد بیشتر از سود پرداختی توسط بیمه گر به اندوخته بیمه گذار میباشد .
در صورت انتخاب این پوشش در زمان عقد بیمه نامه در صورتی که بیمه شده پس از گذشت 3 ماه از عقد بیمه نامه به علت یکی از بیماریهای سرطان ، سکته مغزی ، سکته قلبی ، عمل جراحی عروق کرونر و پیوند اصلی اعضای بدن در بیمارستان بستری گردد ، بیمه گر بخشی از هزینه های درمانی را به میزان 30 درصد سرمایه فوت و تا سقف 20 میلیون تومان پرداخت مینماید .
در صورت انتخاب این پوشش هرگاه بیمه شده به علت حادثه فوت شود سرمایه بیشتری ( تا سه برابر سرمایه فوت به هر علت ) علاوه بر سرمایه تعین شده برای فوت به استفاده کنندگان ( ذینفعان ) پرداخت میشود .
از آنجائیکه مطابق قانون بیمه مرکزی ایران نیمی از حق بیمه (50درصد) اشخاص می بایست به حساب بیمه مرکزی واریز گردد و متقابلا" بیمه مرکزی به صورت اتکایی عمل می کند و حتی در صورت ورشکستگی شرکت بیمه ، متعهد پرداخت تمامی تعهدات به بیمه گذار خواهد بود.
سایر خدمات بیمه عمر و سرمایه گذاری

بیمه عمر از دیدگاه حقوقی، قراردادی است که به موجب آن بیمه‌گر در مقابل دریافت حق‌بیمه از بیمه‌گذار متعهد می‌شودکه درصورت فوت و یا حیات بیمه‌شده در زمان معینی مبلغی به عنوان سرمایه و یا مستمری به استفاده‌کننده (بیمه‌گذار یا شخص ثالث) تعیین شده از طرف او و یا وراث قانونی بپردازد.

بیمه عمر از دیدگاه حقوقی، قراردادی است که به موجب آن بیمه‌گر در مقابل دریافت حق‌بیمه از بیمه‌گذار متعهد می‌شودکه درصورت فوت و یا حیات بیمه‌شده در زمان معینی مبلغی به عنوان سرمایه و یا مستمری به استفاده‌کننده (بیمه‌گذار یا شخص ثالث) تعیین شده از طرف او و یا وراث قانونی بپردازد.

آدرس شرکت

میدان جمهوری ، بزرگراه نواب تقاطع پل امام خمینی
جنب سازمان بازنشستگی شهرداری
مجتمع تجاری سهند ، پلاک 624
طبقه همکف ، واحد G24

تماس با ما

آدرس ایمیل: info@insurance-iran.com

88 918 604
88 946 820

از ساعت 8:00 الی 17:00